Kim jestem

Nazywam się Monika Rajska

 

Jestem doradcą życiowym, kreatorem, uwalniającym ludzki potencjał, a ponadto współtwórcą modelu hiperfizyki.

Nie przeczytasz tutaj, że jestem narcystyczną wersją super coacha. Nie powinieneś mnie też traktować jak bóstwo, guru czy mistrza. Wystarczająco dużo mamy ich na świecie! Nigdy nie powiem o sobie, że znam odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zajmuję się doradztwem życiowym używając własnego programu rozwoju umysłu. Program ten powstał i stale się rozwija, dzięki mojej wieloletniej pracy z ludźmi.

Jestem także współautorką modelu funkcjonowania rzeczywistości, zawartej w książce „Miedzy chaosem a świadomością”. Na podstawie wielu lat obserwacji i badań, razem z moją mamą Joanną Rajską i kolegą Jackiem Czapiewskim stworzyliśmy model funkcjonowania rzeczywistości oparty na 7. gęstościach.

Moja praca polega na obserwacji pracy umysłu

 

Dzięki umiejętnościom z tym związanym, mogę wyłapać konkretne blokady i przeszkody w realizacji potencjału człowieka.

Większość naszych blokad wynika ze złej interpretacji treści, które tworzą m.in. nasz system wartości. Kiedy nauczymy siebie lepiej rozumieć, zaczniemy lepiej rozumieć naszą rzeczywistość, a w konsekwencji, możemy mieć na nią świadomy wpływ.

Zawsze byłam zdania, że najlepiej pracować u źródła problemu. Poprzez weryfikacje danej treści problem znika.

Kiedy byłam dzieckiem mocno odstawałam od innych dzieci. Nie rozumiałam, dlaczego rówieśnicy mają do mnie nieodpowiedni stosunek – chcą mnie wykorzystać, uważając mnie za dziwaczkę. Pamiętam jak codziennie wieczorami marzyłam o innych dzieciach, dzieciach, które sobie wzajemnie pomagają i się wspierają.

Czułam się zagubiona i nieszczęśliwa. Stan, w którym się znajdowałam zmuszał mnie do poszukiwania odpowiedzi na dręczące mnie pytania. Dlaczego są takie różnice miedzy ludźmi, dlaczego jednym wychodzi wszystko, a innym nic, dlaczego jedni interesują się tylko błahostkami, a inni myślą o wielkich rzeczach i tęsknią?

Ta tęsknota za czymś, całkiem innym, towarzyszyła mi całe życie. Powodowała frustracje i poczucie zagubienia. Istota w tym stanie nie może dobrze funkcjonować. Wszystko czym chciałam się zająć, wydawało mi się pozbawione sensu, bez głębi, bez nadrzędnej treści, wartości. Doszłam nawet do wniosku, że wszystko co osiągnę muszę stracić, aby poznać prawdę.

Ludzie, którzy mnie otaczali, pytali się dlaczego nie mogę znaleźć dla siebie miejsca? Dlaczego nie podoba mi się praca w sklepie? Nie umiałam wytłumaczyć im, że potrzebuję sensu, wolności, swobody, a przede wszystkim kreacji.

Zaczęliśmy prace nad przestrzenią, prowadziliśmy badania, które zostały użyte do napisania książki. Zaczęłam używać naturalnych umiejętności, weszłam na czwartą gęstość i zobaczyłam tam świat, który był mi bliższy, niż ten na Ziemi. Rozumiałam go lepiej, czułam go wyraźniej, zaczęłam znajdywać odpowiedzi. Kim jestem? Skąd pochodzę? Czego pragnę? Po co tu jestem?

Kim jesteś? Czy kreujesz swoje życie tak jak chcesz? Czy znasz swoje najskrytsze marzenia i czy je doświadczasz?

Ja tak.

Zapraszam Cię do mojego programu rozwoju. Na początek zaczynamy od Analizy – skanu istoty.