Nowa teoria rzeczywistości

Model funkcjonowania rzeczywistości czyli Hiperfizyka, to model oparty o siedem gęstości.

Wszystko jest ruchem.

Z pierwszej gęstości (chaosu) tworzą się algorytmy, które stanowią coś w rodzaju puzzli,są w  które łączą się z innymi tworząc jednocześnie fraktale. W tym momencie powstaje już druga gęstość. Fraktale z kolei łączą się z następnymi fraktalami, tworząc coraz większe struktury. Te struktury rosną i rozwijają się, aż tworzą znaną nam jednostkę: ATOM.

…i tu zaczyna się trzecia gęstość – świat materialny w którym żyjemy, materia rzeczywista itd. Gęstość, której przeżywamy, doświadczamy.

Każda niższa gęstość zasila wyższą, a wyższa wynika z niższej, a więc karmimy swoje ciała drugą gęstością. Tak później karmimy swoje umysły doświadczeniami, a w końcu treściami dla Corsupa na piątej gęstości.

Tam, gdzie kończy się nasze ciało, a zaczyna umysł to czwarta gęstość. To bardzo bogata i wielofunkcyjna sfera. Choć większość z nas jej nie widzi, to odczuwamy ją cały czas.

Nasz umysł istniejący na czwartej gęstości stale odbiera i pracuje na tej gęstości. To, co nazywamy intuicją, czy zwykłym przeczuciem, jest informacją ściągniętą przez umysł z czwartej gęstości. Nasze umysły dysponują wieloma zmysłami. Większość z nich jest w strefie nieuświadomienia, nie może się z nami zweryfikować lub nasz system myślenia nie pozwala na świadome korzystanie np. jeżeli ktoś uważa, że coś takiego jak telepatia nie istnieje, to nie włączy jej w sobie.

Zadaniem mojego programu miedzy innymi jest przywołać i przywrócić te zmysły do świadomości, a przynajmniej doprowadzić umysł do momentu, kiedy będzie chciał je w sobie rozbudzić.

Tak więc Umysł napełnia się treściami, przeżywa i wyciąga wnioski przesyłając je na piątą gęstość. Z budowy umysłu, już wiesz, że odbywa się to w samym rdzeniu umysłu, a wiec nie tylko treści z niego wypływają, ale tez wpływają, co oczywiście wpływa na kształtowanie się samego wcielenia, Corsup bowiem reaguje na bieżąco.

Strefa Corsupów to piąta gęstość. Występują tam również egregory, czyli dusze zbiorowe, które wcielają ogromne ilości precorsupów, czyli istot które jeszcze nie posiadają własnego autonomicznego Corsupa. Na ziemi precorsupy stanowią 87 % społeczeństwa.

Egregory podobnie jak Corsupy mają plany ewolucyjne do zrealizowania, jest on względnie prosty i stosunkowo uboższy w treści niż plan osobnego Corsupa. Ludzie którzy są precorsupami to Ci których mijasz codziennie; Ci którzy żyją takimi problemami jak: kariera, partnerka, oraz problemy z kategorii: jaką sukienkę założę na sobotnią imprezkę lub trochę starsze pokolenie: co ugotować na obiad, a że cukier jej skoczył, a co tam u sąsiada za rogiem, co ludzie powiedzą.

Czyli pięć programów głównych zarządzających całą resztą istoty. Ludzie Ci nie lubią zmian, nie rozumieją abstrakcji i z reguły są przepełnieni lękami. PreCorsupy tym się różnią od Corsupów że są przede wszystkim młode. Nie można mieć pretensji do 5 latka że nie umie prowadzić samochodu. Z drugiej strony, też nie można mu tego samochodu oddać do własnej dyspozycji. Samochód to nie zabawka, tak jak świat to nie zabawka. Problem tego świata leży między innymi w tym, że istoty młode, słabe, nie posiadające odpowiedniej wiedzy i poziomu świadomości, rządzą.

Rozwój preCorsupów powinien być prowadzony przez wysoko rozwinięte Corsupy. Powinny być im wpajane odpowiednie treści.

Często dzieje się tak, że preCorsupy sprowadzą na świat i wychowują Corsupy wpajając te treści których sami się nauczyli tylko na poziomie do jakiego byli w stanie zrozumieć. Na szczęście podnosi się poziom świadomości globalnej, co między innymi teraz robisz czytając ta stronę, wpływasz na przestrzeń powodując zmiany.

W pewnym sensie każda świadomość zbiorowa wyznająca konkretną idee już zaczyna tworzyć Egregor czwarto-gęstościowy. Takich egregorów jest mnóstwo, i każdy pełni rolę na przestrzeni.

Corsup ewoluując napełnia się treścią. Można wyróżnić trzy etapy jego rozwoju:

 • uśpiony, czyli kierowany przez opiekuna;
 • samodzielny, czyli taki, który rozpoczął samodzielnie myśleć, chociaż wciąż jego rozwój jest kierowany przez opiekuna.
 • samodzielny samomyślacy. W tym wypadku Corsup sam decyduje o sobie, a z reguły wykonuje misje – Lightworker.

A kim jest opiekun? To kadrowy. To istota lub czasem nawet kolektyw istot decydujących o przeznaczeniu młodych Corsupów pod kątem treści jakie w sobie rozwijają. W pewnym sensie wcielają nas tam gdzie pasujemy. Wcielenie w miejsce, do którego kompletnie nie pasujemy jest stratą czasu – nie możemy wówczas pobierać informacji ze środowiska.

Kiedy Corsup osiągnie maksimum swojej objętości, następuje kolaps. Zapada się sam w sobie i w ten sposób wchodzi na szóstą gęstość do „Strefy Mistrzów”. Staje się szóstą gęstością. Jest nadal świadomością indywidualną oraz prowadzi ewolucję. Świadomie decyduje o swoich misjach i wcieleniach. Z reguły jego wcielenia są historyczne i przełomowe. Pośród takich istot na Ziemi byli: Jezus, Budda, Sai Baba i wielu innych. Wcielali się po to by przedstawić jakiś kierunek dalszego rozwoju naszej świadomości. Jaki poziom taka interpretacja.

Istota ewoluująca na szóstej wchodzi ostatecznie na siódmą gęstość, którą można nazwać „Strefą Bogów”. Znajduje częściowe zjednoczone z Rdzeniem. Może połączyć się z Rdzeniem, ale jej świadomość często zostaje na siódmej gęstości. Tworzy również swoje Avatary na niższych gęstościach w celu aktualizacji oraz wprowadzania nowych treści. Siedząc na samej górze ma najlepszy widok na nasze błędy. Wprowadza nowe treści, aby w przyszłości kolejne pokolenia już tych samych błędów nie popełniały, a dzięki czemu odbywa się dalszy rozwój.

Po co dwa razy wymyślać koło?

Podsumowując :

 1. gęstość – Chaos / algorytmy
 2. gęstość – Fraktale / strukturyzacja /budowa
 3. gęstość – Świat materii rzeczywistej / świat fizyczny
 4. gęstość – Umysł / sensytywność
 5. gęstość – Zmysły /opiekun /byty/ inne istoty, Corpus Supremum / Egregory/
 6. gęstość – Przejście na świadomość indywidualną /dalszy rozwój/świadomie wcielenie w celu realizacji misji
 7. gęstość – Zjednoczenie z Rdzeniem, koniec ewolucji liniowej, Ponad świadomość

Oczywiście łatwo tu dostrzec analogie do Siedmiu czakr, czyli inaczej pól dyfrakcyjnych (więcej w książce Hiperfizyka).

 1. podstawy: podstawy, fundamenty / instynkty
 2. podstawy druga: strukturyzacja / matryca
 3. splot słoneczny: wyjście i wejście / tożsamość / istnienie
 4. serca: emocje, uczucia, sensytywność / miłość / połączenie /spójność
 5. gardła: wyrażenie i realizacja siebie
 6. trzecie oko: rozumienie/ przetwarzanie informacji/ dostęp do informacji
 7. połączenie z Corsupem, kontakt z „Wyższym JA”

Poziomy świadomości

 

POZIOM 1 – Przetrwanie
Człowiek z pre-corsupem – nierozwinięte „Ja”.

POZIOM 2 – Myśli, że wie. Mądrala.
Człowiek z pre-corsupem – „Ja” na różnych poziomach rozwoju.

POZIOM 3 – Super mądrala. Jest pewny tego, co wie.
Człowiek z młodym corsupem lub pre-corsupem – rozwinięte „Ja”.

POZIOM 4 – Filozof. Wiem, że nie wiem.
Człowiek ze średnio rozwiniętym corsupem – syntetyczne myślenie przekształcające informację w wiedzę.

POZIOM 5 – Mag. Wiem, że wiem.
Człowiek z dobrze rozwiniętym corsupem – samodzielny.

POZIOM 6 – Mędrzec. Poddanie.
Corsup na poziomie samomyślącego.

POZIOM 7 – Wyzwolenie.
Corsup przed kolapsem. Koniec ewolucji w światach materialnych.

(więcej w artykule „Poziomy Świadomości” Joanny Rajskiej)